Ubytovanie

V areáli je k dispozícií ubytovanie v bungalovoch a zruboch s celkovou kapacitou 73 lôžok.

Kemping okrem toho ponúka aj viac ako 450 karavanových a stanových miest.

Pôvodné bungalovy 

sú pre 4 osoby s možnosťou prístelky - dve spálne pre dve osoby, spoločenská miestnosť s rozkladacím lôžkom, kuchynská časť so základným vybavením riadu, chladnička, elektrická dvojplatnička, teplá a studená voda, sprcha, toaleta.

Zrekonštruované bungalovy

sú pre 4 osoby (dve spálne) s možnosťou ďalších 2 lôžok na veľkom rozkladacom gauči v obývacej miestnosti. V chatke je zriadený kuchynský kút s dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a základným vybavením riadu.

Taktiež televízia a sociálne zariadenie s WC, umývadlom a sprchou. Pred bungalovom sa nachádza vonkajšie sedenie.

Zruby 

sú pre 3 osoby, kde v jednom priestore sa nachádzajú 3 postele, kuchynský kút bez vodovodnej prípojky. Sociálne zariadenia – sprcha a toaleta sú spoločné v areáli kempingu.

Karavanové a stanové miesta 

ponúkajú možnosť napojenia na samostatné elektrické a vodovodné prípojky.

V areáli kempingu sú taktiež pre ubytovaných hostí dostupné aj samostatné spoločné toalety, solárne sprchy, umývacie boxy, práčovňa, samoobslužná kuchynka, výlevka na vyprázdnenie chemického WC a možnosť napojenia na samostatné elektrické a vodovodné prípojky.

Ubytovaní hostia ale aj ostatní návštevníci môžu využiť športoviská, ktoré areál kempingu ponúka. Najmä 2 tenisové kurty, futbalové ihrisko, petangové ihrisko, stolný tenis a takisto je tu vytvorený priestor so šmýkačkami, preliezkami a pieskoviskom pre najmenších.

 
recepcia
+421 911 49 42 42
napíšte nám
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktujte nás
09:00 - 16:00

Free Call

1900-106-0608

Monday - Friday

09:00 AM - 06:00 PM