Ubytovanie

Ubytovanie

Autokemping Varín, ktorý leží na hranici národného parku Malá Fatra na okraji obce Varín s rozlohou 5,2 ha je vzdialený od mesta Žilina len 10 km. Ponúka širokú paletu možností pre šport, oddych, organizovanie spoločenských akcií, školských výletov, zrazov a iných podujatí. Pre jeho výbornú polohu je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, či trávenie chvíľ s priateľmi.

V areáli je k dispozícií ubytovanie v bungalovoch a zruboch s celkovou kapacitou 100 lôžok. Kemping okrem toho ponúka aj viac ako 450 karavanových a stanových miest.

Bungalovy sú pre 4 osoby s možnosťou prístelky - dve spálne pre dve osoby, spoločenská miestnosť s rozkladacím lôžkom, kuchynská časť so základným vybavením riadu, chladnička, elektrická dvojplatnička, teplá a studená voda, sprcha, toaleta.

Ponúkame aj ubytovanie v prvom zrekonštruovanom bungalove pre 4 osoby s možnosťou prístelky. V chatke je zriadený kuchynský kút s dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a základným vybavením riadu. Taktiež televízia a sociálne zariadenie s WC, umývadlom a sprchou. Pred bungalovom sa nachádza vonkajšie sedenie.

                             

Zruby sú pre 3 osoby, kde v jednom priestore sa nachádzajú 3 postele, kuchynský kút bez vodovodnej prípojky. Sociálne zariadenia – sprcha a toaleta sú spoločné v areáli kempingu.

Karavanové a stanové miesta ponúkajú možnosť napojenia na samostatné elektrické a vodovodné prípojky.

V areáli kempingu sú taktiež pre ubytovaných hostí dostupné aj samostatné spoločné toalety, solárne sprchy, umývacie boxy, práčovňa, samoobslužná kuchynka, výlevka na vyprázdnenie chemického WC a možnosť napojenia na samostatné elektrické a vodovodné prípojky.

Ubytovaní hostia ale aj ostatní návštevníci môžu využiť športoviská, ktoré areál kempingu ponúka. Najmä 2 tenisové kurty, futbalové ihrisko, plážový volejbal, petangové ihrisko, stolný tenis a takisto je tu vytvorený priestor so šmýkačkami, preliezkami a pieskoviskom pre najmenších.

Facebook Twitter Google+ Pinterest
×

Log in